News News Vesti Vesti

„ČETVRT VEKA OD DETETA DO ČOVEKA“

Proslava 25 godina postojanja OŠ „Miloš Crnjanski“ i 15 godina postojanja Gimnazije „Crnjanski“

U četvrtak , 26. oktobra 2017. godine Obrazovni sistem  „Crnjanski“ proslavio je dvostruki jubilej: 25 godina od osnivanja OŠ „MIloš Crnjanski“ i 15 godina postojanja Gimnazije „Crnjanski“  .

Pred prepunom salom, učenici Obrazovnog sistema podsetili su sve prisutne na protekle generacije, najznačajnije momente  u školskom životu, velike uspehe koji su proslavili školu i na sve  drage ljude koji su sarađivali sa školom u proteklom periodu.

Program pod nazivom „ Četvrt veka od deteta do čoveka“ osmislile su profesorke Maja Bunjac i Daniela Ivanović.

Uvereni da su postavljeni dobri temelji,  učenici i kolektiv Gimnazije „Crnjanski“  sigurno korača u novu budućnost , spremni da novim generacijama podare znanje, lepotu i da im pomognu da postanu dobri, veliki ljudi.