Dešavanja Vesti Vesti Vesti

Košarkaška utakmica: Gimnazija Crnjanski vs International School of Belgrade

U petak, 1. marta, učenici Gimnazije Crnjanski igrali su prijateljski košarkaški meč sa timom Internacionalne škole u Beogradu. Ovo je bio prvi sportski susret dveju škola u ovoj školskoj godini, organizovan u saradnji sa kolegom Dejvidom Hornerom koji nas je sa svojim kolegama i učenicima lepo dočekao i ugostio. Utakmica je bila odlično iskustvo u svakom smislu, za proveru timskog duha, saradnje, zabave, i fizičke izdržljivosti. Veliko hvala Aleksi, Andriji, Dimitriju, Milutinu, Ognjenu i Relji ali hvala i učenicama prve godine IB programa koje su navijale i fotografisale sa tribina: Anđeli, Iskri, Ivi, Jelisaveti i Mariji.

Naravno, pred utakmicu smo se okupili uz kafu, power kupove i sokove osmislimo strategiju “kako izgubiti sa 20 i manje poena razlike” 🙂

classic-editor-remember:
classic-editor