Vesti

ZNAČAJAN USPEH UČENIKA GIMANZIJE „CRNJANSKI“ NA MEMORIJALU „LJUBICA KOPRIVICA“

Prvo takmičenje u besedništvu i kulturi govora za decu i mlade od 10 do 18 godina u okviru Memorijala „Ljubica Koprivica“ održano je 20.12.2017. u Kulturnom centru Čukarica.

Učenici Gimnazije  „Crnjanski“ imali su veoma zapažen uspeh  na ovom takmičenju.

Nastupilo je šest učenika  : Mihailo Plavšić, Maria Miljković, Aleksa Milošević, Adrijana Mulić, Vasilije Prvulović i Ognjen Milošević.

Treće mesto osvojio je  Ognjen Milošević sa besedom na temu „Ostajte ovde“ , dok su Mihailo Plavšić i Aleksa Milošević osvojili specijalne nagrade. Njihove besede bile su na temu „Ja, običan, dok guram svoju stenu…“ i „ Predrasude o video- igricama“.

Učenici su u svojim besedama pokazali visok nivo zrelosti , a načinom interpretacije potvrdili da su dobro ovladali tehnikama besedništva.

Čestitamo svim nagrađenim učenicima .

fake yeezys