PONOVO U ŠKOLSKIM KLUPAMA

Prvi dan nove školske godine u Osnovnoj školi "Plavi krug"

Posle jedne, po mnogo čemu, posebne i neobične školske godine, ovog 1.septembra 2021. godine đaci i nastavnici Privatne osnovne škole „Plavi krug“ ponovo su u školskim klupama.
Nastava je počela u veoma prijatnoj i veseloj atmosferi. Prvi čas je bio prilka za razgovor sa razrednim starešinom i međusobno predstavljanje.
Naše nove prvake dočekao je njihov učitelj Dragan Đorđević, a učenike petog razreda njihov razredni starešina Rusina Kulić.
Svi su bili jako uzbuđeni i radosni što se nastava održava kao ranije sa časovima od 45 minuta i naravno velikim odmorima, kojima se učenici posebno raduju.