Sportski dan na Adi

Dobru tradiciju ne treba menjati

Početak školske godine u Obrazovnom sistemu „Crnjanski“ obeležile su sportske aktivnosti na Adi Ciganliji u četvrtak, 8.septembra 2022. godine
Učenici starijih razreda osnovne škole „Plavi krug“, kao i učenici Gimnazije nacionalnog i interacionalnog programa iskoristili su lep septembarski dan da uživaju u prirodi.
Najveće interesovanje učenika bilo je za vožnju bicikla, grupa učenika i njihovi nastavnici obišli su ceo krug oko Ade i time postavili novi rekord u pešačenju.
Košarkaški i odbojkaški teren bili su rezervisani za velike i male sportiste koji su odigrali nekoliko zanimljivih utakmica.