ISPRAĆAJ UČENIKA 8. RAZREDA U OSNOVNOJ ŠKOLI "PLAVI KRUG"

Rastaje se jedna generacija, valjda se to zove odrastanjee

8.juna 2021.god., učenici 8.razreda ,,Plavog kruga“ imali su poslednji nastavni dan u ovoj školskoj godini.
Nakon časa koji su proveli sa svojim razrednim starešinom, Nenadom Golovićem, iz škole su ih, velikim aplauzom, ispratili učenici od prvog do sedmog razreda, sa svojim razrednim i predmetnim nastavnicima.
Prolazeći kroz đački špalir, na licima naših osmaka smenjivali su se uzbuđenje, ponos, radost, smeh, a kod pojedinih učenika su svetlucale suze u očima.
Prešli su prvu veliku stepenicu na putu odrastanja, na svom obrazovnom putu. Na njihovim majica je bila ispisana poruka u skladu sa tim ,,Rastaje se jedna generacija, valjda se to zove odrastanje“.
Mnogi od njih će upisati gimnaziju ,,Crnjanski“ i ostati u skoli, neki će upisati državne gimnazije, stručne škole, a pojedini učenici će uz srednjoškolsko obrazovanje nastaviti da se uspešno bave sportom.
Svim našim osmacima želimo da budu dobri, uspešni i posebni, kao što su to bili do sada!